чекав на розміщене замовлення але навіль не презвонили, а коли дозвонився то сказали що товару вже немає, хоча на сайті пишуть що все є. дуже не професійне ставлення. не рекомендую
Сергій Р.
Дуже погано
Навіть не перетелефонували. Просто скасували замовлення на другий день.
чекав на розміщене замовлення але навіль не презвонили, а коли дозвонився то сказали що товару вже немає, хоча на сайті пишуть що все є. дуже не професійне ставлення. не рекомендую