21 648 ₴
GTM TSW230N-920 - професійний електричний верстат для різання плитки, черепиці, каменю або будівельних блоків довжиною до 920 мм. Підходить для роботи з керамікою, мармуром, гранітом, базальтом, штучним каменем, бетоном і газобетоном. Завдяки водяному охолодженню ріжучої кромки диска, забезпечується якісний і рівний різ, що особливо важливо під час обробки керамічної та керамогранітної плитки.
| Тип | Плиткоріз |
| Вага | 51.0 кг |
| Глибина різу | 45 мм |
| Кількість обертів | 2950 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Робоча довжина | 920 мм |
| Потужність двигуна | 1.2 кВт |
| Потужність двигуна (к.с) | 1.5 к.с |
| Живлення | Від мережі 230 В |
| Тип двигуна | Асинхронний |
| Охолодження | Є |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4932430250 |
| Категорія товарів 1 | Електроінструмент |
| Категорія товарів 2 | Обтискання труб |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Напруга акумулятора, В | 18 |
| Платформа | M18 |