Траншеєкопач SK600 - це обладнання для професійного використання, а це значить, що він знайде своє застосування при земляних роботах для прокладання електричних кабелів, систем водовідведення та зрошування.
Завдяки потужному двигуну і міцній конструкції обладнання відрізняється високою продуктивністю і ефективністю роботи.
На траншеєкопачі FAWORYT встановлений ланцюг з лезами і шнек, що дозволяють переміщати викопану землю в сторону. Завдяки такому методу земляних робіт пошкодження газону і пошкодження грунту є мінімальне. Він відрізняється невеликими розмірами і зручністю використання, що дозволяє працювати у важкодоступних для стандартних екскаваторів місцях.
ПЕРЕВАГИ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faworyt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип траншеєкопача | ланцюговий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 184 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Глибина копання: | 200 400 600 мм |
| Максимальна швидкість ланцюга: | 550 м хв |
| Максимальний крутний момент | 26,5 Нм, 2500 об хв |
| Модель двигуна | G420F |
| Пневматичні колеса: | 15 x 6.00-6 |
| Продуктивність | 60 м год |
| Розміри обладнання (Д×Ш×В), мм: | 1168x2172x887 мм |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Транспортувальні габарити (ДхШхВ), мм | 1100 х 800 х 80000 |
| Рівень вібрації | 30,1 м із 2 |