23 069 ₴
Для регулювання довжини різу використовується механічна упорна планка, яку можна пересувати і фіксувати у потрібному положенні. Пила активується лише при одночасному натисканні 2 кнопок, що унеможливлює випадковий запуск. Для більшої безпечності використання є захисний кожух пильного диска і електронне гальмо для швидкої зупинки. За рахунок складаної конструкції, невеликої ваги і ручок для переміщення ця пила дроворіз може легко транспортуватися і компактно зберігатися.
Більше дізнатися про особливості конструкції і роботи пил-дроворізів допоможуть відповіді на запитання.
Основна відмінність - наявність спеціальної рухомої колиски (лотка), яка подає колоду на пильний диск, забезпечуючи безпечне та зручне позиціонування круглих заготовок.
За конструкцією пили-дроворізи поділяються на такі типи:
Тому що рух здійснює диск на шарнірі, а не заготовка. Оператор тримає колоду обома руками, а диск опускає назад пружина. Це знижує ризик зворотного удару, пошкодження пальців чи нестабільності при розпилі.
Важливі такі параметри:
Для розпилювання тонких колод і невеликих обсягів робіт підійде дроворіз потужністю 1,5-2 кВт. Якщо ж потрібно заготовляти багато дров і розпилювати тверді породи деревини, потрібна потужність 2,5-3 кВт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Діаметр різання | 40 мм |
| Довжина різання | 300 – 1000 мм |
| Потужність двигуна S6 | 2,2 кВт |
| Напруга | 230 V |
| Пиляльне лезо (особливо) | 405x30 мм |
| Розміри встановлення | 755x736x1046 мм |
| Швидкість пилки | 2800 об./хв |
| Рівень звукового тиску | 101 дБ |
| Чиста/Валова вага | 36,3/41,0 кг |