14 299 ₴
12 999 ₴
З електричним снігоприбирачем 9201 E від Hecht, прибирання снігу стає дитячою грою. Потужний електричний снігоприбирач очищає до 250 м³ снігу на годину при тротуарах та інших ділянках руху з робочою шириною 51 см.
Маючи лише 17 кг ваги, він легкий і простий у використанні і підходить для всіх поверхонь, розташованих поблизу 230-вольтового з'єднання. Електричний снігоочисник 9201 E має 2 000 Вт двигун і працює плавно на глибині снігу до 33 см. Випускний канал можна повернути на 190 градусів без ручки. Шириною до 9 м снігоприбирач відкидає сніг.
Двоточковий запобіжний вимикач з кабельним розвантаженням забезпечує безпеку під час використання. Завдяки вбудованому світлодіодній фарі, снігоприбирач можна використовувати в умовах недостатнього освітлення.
Снігоприбиральна машина ідеально підходить для територій біля будинку.
| Двигун: | електричний |
| Тип шнека: | металевий, прогумований |
| Максимальна потужність: | 2000 Вт |
| Привід: | колеса |
| Ширина захвату: | 50 см |
| Висота захоплення: | 34 см |
| Вага: | 17 кг |
| Розмір упаковки: | - |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип двигуна | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HECHT9201E |
| Артикул моделі | HECHT9201E |
| Гарантія | 24 мес. |
| Колір | Червоний |
| Короткий опис | Снігоприбирач електричний HECHT 9201 E. З електричним снігоприбирачем 9201 E від Hecht, прибирання снігу стає дитячою грою. |
| Назва | Снігоприбирач електричний HECHT 9201 E |
| Наявність | Немає в наявності |
| Ціна | 12999 |