28 699 ₴
Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.

Шумозахисний корпус забезпечує мінімальний рівень шуму (62 дБ Lpa 7м), комфортне використання і зручне транспортування.

Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна.

Фірмовий надійний двигун K&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, та відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічому стандарту EURO V.

Універсальний вмикач двигуна 3 в 1 для максимально легкого та зручного запуску генератора, поєднує функції бензинового крану, вимикача запалювання, регулювання повітряної заслінки.

Зручне розташування усіх функцій: LED-дисплей (лічильник мотогодин, вольтаж, частота), індикатори контролю стану генераторної установки, що сигналізують про робочий стан, спрацювання автомату захисту при перевантаженні або короткому замиканні, про низький рівень оливи, кнопка Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги, роз’єм для паралельного підключення генераторів, два USB-виходи (5B/1A, 5B/2.1A), розетка 230В та клема заземлення.

У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.

Можливість паралельного підключення двох генераторів для збільшення загальної вихідної потужності та можливості використання більш потужних приладів. За допомогою кабелю, що йде в комплекті, ви маєте змогу з’єднати два інверторних генератори разом та отримати вихідну потужність рівну суммі номінальних потужностей даних моделей.

Генератор укомплектований додатковими аксесуарами: ключ свічковий, лійка для зручного заливання моторної оливи, шнур для паралельного підключення, вилка 16 А Schuko, викрутка РН2 6,0 мм.

Інверторний генератор KS 2100i S
| Напруга, B | 230 |
| Максимальна потужність, кВт | 2 |
| Номінальна потужність, кВт | 1.8 |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Частота, Гц | 50 |
| Максимальний струм, А | 8.7 |
| Розетки | 1 x Schuko 230 V |
| Тип запуску | Ручний |
| Ємність паливного баку, л | 4 |
| Час роботи при навантаженні 50%, год*** | 4.5 |
| Led дисплей | Лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 62/95 |
| Вихід 12В, А | 12В/8.3А |
| USB-виходи | 5В/1A, 5В/2.1A |
| Модель двигуна | KS 110i |
| Об’єм двигуна, см3 | 79.7 |
| Тип двигуна | бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням |
| Потужність двигуна, к.с. | 3.3 |
| Можливість паралельного підключення | + |
| Ємність масляного картера, л | 0.35 |
| Обмотка альтернатора | Мідь |
| Клас захисту | IP23M |
| Габарити нетто, мм | 480x290x430 |
| Габарити брутто, мм | 510x320x475 |
| Вага нетто, кг | 18.5 |
| Вага брутто, кг | 21.2 |
| SKU | KS 2100i S |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга | 230 В |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 79.7 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.3 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-дисплей | Лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| USB-виходи | 5B/1A, 5B/2.1A |
| Ємність масляного картера | 0.35 |
| Ємність паливного баку | 4 |
| Вага брутто | 21.2 |
| Вага нетто | 18.5 |
| Вихід 12В | 12V/8.3A |
| Габарити брутто | 510x320x475 |
| Габариті нетто | 480x290x430 |
| Клас захисту | IP23M |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Максимальна потужність | 2 |
| Модель двигуна | KS 110i |
| Можливість паралельного підключення | + |
| Номінальна потужність | 1.8 |
| Обмотка альтернатора | Мідь |
| Розетки | 1x16А |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA | 62/87 |
| Сила струму макс. | 8.7 |
| Тип двигуна | Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням |
| Тип запуску | Ручний |
| Час роботи при навантаженні 50% | 4.5 |
| Частота | 50 |