21 160 ₴
15 560 ₴
Верстат має можливість сухого і мокрого різання. Паралельні упори дають змогу максимально точно позиціонувати заготовку для виконання рівного розпилу. Корпус виготовлений з міцної сталі, для зручності транспортування і зберігання верстата ніжки можна зняти. Цей плиткоріз купити в Києві і Україні можна на сайті.
Особливості верстата:
Перегляньте відповіді на запитання про верстати для різання плитки.
За принципом управління верстати для різання плитки поділяють на ручні та електричні.
Електричні плиткорізи більш продуктивні за рахунок вищої швидкості роботи, дозволяють здійснювати кутові різи і часто мають можливість мокрого різання.
Найважливішими параметрами вибору плиткоріза є:
Подача води в зону різу запобігає перегріву диска і заготовки, зменшує кількість пилу і збільшує термін служби інструменту.
Диск потрібно замінити, якщо:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Довжина різання: Макс | 600 мм |
| Клас захисту | IP 54 |
| Макс. Глибина вирізу під кутом 90° | 30 мм |
| Макс. глибина вирізу під кутом 45° | 22 мм |
| Потужністю | 0,8 кВт |
| Напруга | 230 V |
| Розмір диска | 200x25,4x2,2 мм |
| Розмір таблиці | 695x400 мм |
| Розміри паковання | 485x1000x360 мм |
| Швидкість обертання | 2950 об/хв |
| Тип пристрою | Асинхронний електродвигун |
| Кут нахилу | 0° – 45° |
| Рівень потужності звуку | 86 дБ(A) |
| Чиста/Валова вага | 28/32 кг |