Переваги та особливості товару "Бензоріз HECHT 9588"
HECHT 9588 - це потужний пристрій з лінійки бензопил чеської компанії HECHT.

Оснащений надійним двигуном об'ємом 54 см3 і потужністю 3,4 к.с.
Надзвичайно універсальний і може використовуватися як для домашніх робіт, так і для вимогливих користувачів.

Пристрій відрізняється сучасним дизайном
компактний, міцний і легкий корпус

Ергономічна і зручна форма ручки.
Пристрої Hecht відповідають всім стандартам ЄС з техніки безпеки і охорони праці.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічні характеристики
| Об'єм двигуна | 54 см3 |
| Двигун | Hecht 2-тактний |
| Потужність | 3,4 к.с |
| Максимальна частота обертання двигуна | 12000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 550 мл |
| Максимальна глибина різання | 105 мм |
| Діаметр леза | 305 мм |
| Вага | 9,8 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HECHT9588 |
| Артикул моделі | HECHT9588 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Короткий опис | Бензоріз HECHT 9588 |
| Назва | Бензоріз HECHT 9588 |
| Наявність | В наявності |
| Колір | Яскравий |
| Ціна | 19999 |