Продуктові переваги товару "Генератор бензиновий HECHT GG 950 DC":

2-тактний бензиновий двигун потужністю 2 к.с.
Номінальна потужність 650 Вт, максимальна-720 Вт.

Великий бензобак на 4,2 літра
Неперевершена продуктивність

Вихід 230 В і 12 В
Коли перепади електроенергії, або відсутній доступ до джерел живлення генератор HECHT GG 950 DC – це надійне та практичне рішення!
Генератор легко виручить вас висвітливши приміщення, зарядивши Ваші гаджети, або електроінструмент.

Оснащений запобіжником і системою заземлення
Легка вага механізму робить його мобільним, а простота в експлуатації -зручним і зрозумілим

Рівень шуму 88 дБ
Середня витрата палива:
при 50% навантаженні - 0,54 л/год
при 100% навантаженні - 0,94 л/год
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
| Робочий об'єм | 63 см3 |
| Потужність двигуна | 2,0 к.с. |
| Номінальна потужність | 650 Вт |
| Максимальна потужність | 720 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В / = 12 В |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Вага | 16,5 кг |
| Розмір упакування | 375х310х320 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HECHTGG950 |
| Артикул моделі | HECHTGG950 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Назва | Генератор бензиновий HECHT GG 950 DC |
| Наявність | В наявності |
| Тип гарантії | Магазин |
| Колір | Яскравий |
| Ціна | 6999 |