


2 199 ₴
1 999 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
Переваги товару "Насос дренажний HECHT 3400"
Насос Hecht 3400 - це пристрій, призначений для відкачування чистої та брудної води.

Електродвигун потужністю 400 В
максимальний робочий об'єм 5 м

Велика продуктивність 7500 л/ч
дозволить швидко відкачати воду, наприклад, з підвалу або з котловану.

Пластиковий корпус і гумовий силовий кабель довжиною 10 м.
Водяні насоси транспортують рідини або відкладення з однієї зони тиску в іншу. Водяні насоси з електричним приводом ідеально підходять для транспортування брудної води, відокремлюючи від рідини домішки різних розмірів. Тому електронасоси відмінно підходять для осушення затоплених підвалів, спорожнення садових ставків, колодязів або будівельних котлованів. Не призначений для відкачування септиків і відстійників.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
| Модель двигуна | Електричний, 230В/50 Гц |
| Потужність | 400 Вт |
| Продуктивність макс. | 7500 л/год |
| Глибина занурюванна макс. | 5 м |
| Кабель живлення | 10 м |
| Тип рідини що перекачуеться | Брудна вода |
| Вага | 4,5 кг |
| Розмір упаковки, мм | 220 X 160 x 340 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HECHT3400 |
| Артикул моделі | HECHT3400 |
| Колір | Яскравий |
| Короткий опис | Насос дренажний HECHT 3400 (HECHT3400). ✅ Офіційне представництво HECHT в Україні. ✅ Продаж, обслуговування, гарантія, запасні частини. ✅ |
| Назва | Насос дренажний HECHT 3400 (HECHT3400) |
| Наявність | В наявності |
| Ціна | 1999 |