12 099 ₴
10 999 ₴
Переваги та особливості продукту "Кущоріз бензиновий HECHT 9275 PROFI"
Професійний бензиновий кущоріз Hecht 9275 ідеально підходить для професійної та енергозберігаючої обрізки живоплоту. Це потужний пристрій може добре справлятися з важкими ситуаціями і вражає своєю потужністю, а також ергономічним управлінням.

Двигун об'ємом 22,2 см3 і потужністю 1 к.с.
Високоякісна коробка передач з металевим корпусом забезпечує довгий термін служби.
При натисканні великого пальця паливо можна закачати в карбюратор за допомогою ручного паливного насоса, що дозволяє легко запускати кущоріз.

Загальна довжина інструментальної направляючої 75 см
Ефективна обрізка гілок діаметром до 22 мм забезпечується направляючої з робочою довжиною 69 см.

Ергономічна рукоятка, яку можна регулювати за кроком 45 °
завдяки якій ми зможемо легко маневрувати під час різання.
Вібрації, що передаються на рукоятку, зменшуються завдяки антивібраційній системі зі сталевими пружинами і це полегшує тривалу роботу. Кущоріз Hecht 9275 - легкий прилад з невеликими габаритами. Завдяки цьому експлуатувати його в важкодоступних місцях не проблема.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
| Тип двигуна | Бензиновий |
|
Об'єм двигуна |
22,2 см3 |
| Макс.робочий діаметр | 28 мм |
| Довжина леза | 75 см |
| Вага | 5,4 кг |
| Максимамальний крутний момент | 1 Нм |
| Розмір упаковки | 1290 X 260 X 250 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HECHT9275PROFI |
| Артикул моделі | HECHT9275PROFI |
| Гарантія | 24 мес. |
| Колір | Яскравий |
| Короткий опис | Кущоріз бензиновий HECHT 9275 PROFI. Офіційне представництво HECHT в Україні. ✅ Продаж, обслуговування, гарантія, запасні частини.✅ |
| Назва | Кущоріз бензиновий HECHT 9275 PROFI |
| Наявність | В наявності |
| Тип | Ручний |
| Ціна | 9999 |