18 198 ₴
Опис моделі Scheppach SG3200x ГАЗ-БЕНЗИН
Пересувний однофазний газо-бензиновий генератор Scheppach SG3200x характеризується номінальною потужністю 2,5 кВт (максимальна - 2,8 кВт), з ручним стартом, вольтметром, автоматичною стабілізацією вихідної напруги. Для підключення навантаження обладнаний двома розетками 220В по 16А. Обладнання поміщене в міцну раму для захисту від випадкових ударів, має рукоятку та колеса.
Особливості Scheppach SG3200x

Професійний двигун об'ємом 212 см.куб.
Обладнаний потужним професійним одноциліндровим чотиритактним бензиновим двигуном з ефективним примусовим повітряним охолодженням. Висока якість матеріалів, комплектуючих та складання гарантують безвідмовну експлуатацію тривалий час.

Дві однофазні розетки
На передній панелі встановлені дві стандартні розетки для підключення побутової та комп'ютерної техніки, портативної електроніки та електроінструментів. У разі невикористання прикриваються герметичними кришками-заглушками.

Максимальна потужність - 2.8 кВт
Станція здатна забезпечити якісною електроенергією більшу частину побутової техніки, електроніки у заміському будинку, включаючи бойлери, котли, електроінструменти в гаражі, майстерні, а також розрахована на підключення обладнання з високим пусковим струмом.

Захист від перевантаження та низького рівня масла
Агрегат має захисти, що стали стандартними у виробника. У разі перевантаження або критично низького рівня масла в картері система автоматично відключить двигун.

Функція стабілізації напруги
Система автоматичної стабілізації напруги та частоти струму виробляє чисту синусоїду на виході, дозволяє без побоювань підключати до генератора сучасну електроніку, чутливу до якості електроживлення.

Колеса та рукоятка для зручності переміщення
Обладнання вагою 47 кг досить легко та комфортно переміщати ділянкою, двором на двох великих колесах, взявшись за зручну відкидну рукоятку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 44.7 кг |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживання палива | 1.07 л/год |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Обмотка електродвигуна | |
| Обмотка електродвигуна | Мідь |