32 199 ₴
Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.

Фірмовий надійний двигун K&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, та відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічому стандарту EURO V.

Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна.

Зручне розташування усіх функцій: індикатори стану генераторної установки, що сигналізують про робочий режим, спрацювання автомату захисту при перевантаженні або короткому замиканні, про низький рівень оливи, кнопка Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги, роз’єм для паралельного підключення генераторів та клема заземлення.

Шумозахисний корпус забезпечує мінімальний рівень шуму (62 дБ Lpa 7м), комфортне використання і зручне транспортування.

У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.

Можливість паралельного підключення двох генераторів через спеціальний прилад для отримання подвійної потужності. Підходить до моделей інверторних генераторів Könner & Söhnen®, в яких є функція паралельного підключення: KS 2000i S, KS 2000iG S, KS 4000iE S, KS 4000iEG S, KS 4100iEG, KS 6000iE S.

Працює як на бензині, так і на газу (пропан-бутан), все необхідне для використання газу в якості палива є в комплекті: шланг з редуктором, який приєднується до балона і забезпечує надійність газового з’єднання. Потрібно тільки підключити генератор до балона і запустити двигун.

Генератор
Пакування
Інструкція з експлуатації
Свічний ключ
Bикрутка РН2 6,0 мм
Чохол для аксесуарів
Додатковий редуктор на шланзі, що кріпиться на балон
Шланг підключення до газового балону
Газовий балон не входить до комплекту поставки.

Інверторний газобензиновий генератор KS 2000iG S
| Напруга, B | 230 |
| Максимальна потужність, кВт | 2.0** |
| Номінальна потужність, кВт | 1.8** |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Частота, Гц | 50 |
| Максимальний струм, А | 8.7 |
| Розетки | 1 x Schuko 230 V |
| Ємність паливного баку, л | 5 |
| Час роботи при навантаженні 50%, год*** | 6.25 |
| Led дисплей | Лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 62/87 |
| Вихід 12В, А | - |
| Модель двигуна | KS 100i |
| Тип двигуна | Газовий/бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Потужність двигуна, к.с. | 2.5 |
| Ємність масляного картера, л | 0.4 |
| Об’єм двигуна, см3 | 79.7 |
| Тип запуску | Ручний |
| Ємність акумулятора, А·год | - |
| Обмотка альтернатора | Мідь |
| Клас захисту | IP23M |
| Габарити нетто, мм | 500x285x460 |
| Габарити брутто, мм | 700х335х540 |
| Вага нетто, кг | 19 |
| Вага брутто, кг | 21.0 |
| SKU | KS 2000iG S |
| Штрихкод | 4260405364749 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Напруга | 230 В |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 79.7 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-дисплей | Напруга, частота, час роботи |
| USB-виходи | — |
| Ємність акумулятора | — |
| Ємність масляного картера | 0.4 |
| Ємність паливного баку | 5 |
| Вага брутто | 21 |
| Вага нетто | 19 |
| Вихід 12В | — |
| Габарити брутто | 700х335х540 |
| Габариті нетто | 500x285x460 |
| Клас захисту | IP23M |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Максимальна потужність | 2.0** |
| Модель двигуна | KS 100i |
| Можливість паралельного підключення | + |
| Номінальна потужність | 1.8** |
| Обмотка альтернатора | Мідь |
| Розетки | 1 x Schuko 230 V |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA | 62/87 |
| Сила струму макс. | 8.7 |
| Тип двигуна | Газовий/бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням |
| Тип запуску | Ручний |
| Час роботи при навантаженні 50% | 6.25 |
| Частота | 50 |