Бензиновий генератор інверторного типу KS 2100i S німецької торгової марки Könner & Söhnen в шумозахисному корпусі – це зручне та компактне джерело електроенергії з низьким рівнем шуму. Ключова особливість даної моделі полягає в тому, що вона виробляє електричний струм з правильною синусоїдою.
Економічний режим дозволяє знизити витрату палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна. Альтернатор з мідною обмоткою і потужний двигун K&S гарантують безаварійне і тривале використання та відповідають всім європейським стандартам якості. Наявність LED-дисплея дає можливість якісніше контролювати роботу генератора і своєчасно проводити його технічне обслуговування.
Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна.
Фірмовий надійний двигун K&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, та відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічому стандарту EURO V.
Зручне розташування усіх функцій: LED-дисплей (лічильник мотогодин, вольтаж, частота), індикатори контролю стану генераторної установки, що сигналізують про робочий стан, спрацювання автомату захисту при перевантаженні або короткому замиканні, про низький рівень оливи, кнопка Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги, роз’єм для паралельного підключення генераторів, два USB-виходи (5B/1A, 5B/2.1A), розетка 230В та клема заземлення.
Шумозахисний корпус забезпечує мінімальний рівень шуму (62 дБ Lpa 7м), комфортне використання і зручне транспортування.
У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
KS PU1
Можливість паралельного підключення двох генераторів для збільшення загальної вихідної потужності та можливості використання більш потужних приладів. За допомогою кабелю, що йде в комплекті, ви маєте змогу з’єднати два інверторних генератори разом та отримати вихідну потужність рівну суммі номінальних потужностей даних моделей.
Генератор укомплектований додатковими аксесуарами: ключ свічковий, лійка для зручного заливання моторної оливи, шнур для паралельного підключення, вилка 16 А Schuko, викрутка РН2 6,0 мм.
Технічні характеристики Konner&Sohnen KS 2000i S
Робочі параметри
Номінальна потужність
1.8 кВт
Максимальна потужність
2 кВт
Витрата пального
285 г/кВт год
Рівень шуму LpA
62 дБ
Рівень шуму
69 дБ
Частота напруги (струму)
50 Гц
Характеристики двигуна і пристрою
Напруга
однофазний (220 В)
Тип запуску
ручний стартер
Тип пального
бензин
Виробник двигуна
Konner&Sohnen
Тип двигуна
4-тактний
Охолодження
повітряне охолодження
Потужність, к.с.
2.5 к.с.
Рекомендований тип оливи
SAE 10W-30
SAE 10W-40
Об'єм двигуна
79.7 см.куб.
Об'єм оливного картера
0.4 л
Модель двигуна
KS 100i
Додаткові параметри
OHV
Марка пального
АІ-92
АІ-95
Конструктивні та функціональні особливості
Тип розеток
1х16А (220В)
Можливість встановлення автоматики
немає
Кількість циліндрів
1
Тип установки
портативні (переносні)
Виконання
шумозахисний
Призначення
для гаража
для туризму
для дому/дачі
Матеріал обмотки альтернатора
мідь
Інформаційний дисплей
без дисплея
Об'єм паливного бака
5 л
Габарити
555х335х540 мм
Гарантія
24 місяці
Вага
21 кг
Клас
побутовий
Країна походження
Німеччина
Тип товару
інверторні генератори
Комплектація
- Генератор;
- сервісний набір;
- картонна коробка;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Напруга | 230 В |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 79.7 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-дисплей | Лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| USB-виходи | 5В/1A, 5В/2.1A |
| Ємність акумулятора | — |
| Ємність масляного картера | 0.4 |
| Ємність паливного баку | 5 |
| Вага брутто | 21 |
| Вага нетто | 19 |
| Вихід 12В | — |
| Габарити брутто | 555х335х540 |
| Габариті нетто | 500x285x460 |
| Клас захисту | IP23M |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Максимальна потужність | 2 |
| Модель двигуна | KS 100i |
| Можливість паралельного підключення | + |
| Номінальна потужність | 1.8 |
| Обмотка альтернатора | Мідь |
| Розетки | 1 x Schuko 230 V |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA | 62/87 |
| Сила струму макс. | 8.7 |
| Тип двигуна | Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням |
| Тип запуску | Ручний |
| Час роботи при навантаженні 50% | 6.25 |
| Частота | 50 |