54 899 ₴
Газобензиновий генератор інверторного типу KS 4000iEG S німецької торгової марки Könner & Söhnen в шумозахисному корпусі – це зручне джерело електроенергії з низьким рівнем шуму. Ключова особливість даної моделі полягає в тому, що вона виробляє електричний струм з правильною синусоїдою.
Економічний режим дозволяє знизити витрату палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна. Альтернатор з мідною обмоткою і потужний двигун K&S гарантують безаварійне і тривале використання та відповідають всім європейським стандартам якості. Наявність LED-дисплея дає можливість якісніше контролювати роботу генератора і своєчасно проводити його технічне обслуговування.
Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
У комплект поставки входить все необхідне для використання газу в якості пального:
1. Вбудований редуктор, що забезпечує подачу газу під час роботи двигуна та запобігає витоку газу, а також зупиняє подачу газу при вимкненому генераторі.
2. Шланг для підключення газового балону довжиною 1,5 м забезпечує комфортне під’єднання.
3. Для підвищення надійності газової магістралі на шланг встановлений додатковий редуктор, який кріпиться на балон. Він забезпечує зниження тиску та знімає можливість перевантаження газового з’єднання. Потрібно лише під’єднати генератор до балону та запустити двигун.
Можливість використовувати як з переносним газовим балоном, так і зі стаціонарною ємністю для зберігання газу (газгольдером). За умови підключення сертифікованим фахівцем. Тиск в системі подачі не повинен перевищувати 16 Бар.
Шумозахисний корпус забезпечує мінімальний рівень шуму (66 дБ Lpa 7м), комфортне використання і зручне транспортування.
Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна.
Фірмовий надійний двигун K&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, та відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічому стандарту EURO V.
Ергономічна панель управління оснащена: LED-дисплеєм, двома USB-роз'ємами 5В/1A, 5В/2.1A, типовою автомобільною розеткою 12В, перемикачем економічного режиму, індикаторами робочого стану, роз'ємом для паралельного підключення генераторів для отримання подвійної потужності, а також кнопкою RESET для перезавантаження системи контролю (при спрацьовуванні автомата захисту) та відновлення подачі напруги.
У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
Можливість паралельного підключення двох генераторів через спеціальний прилад для отримання подвійної потужності. Підходить до моделей інверторних генераторів Könner & Söhnen®, в яких є функція паралельного підключення: KS 2000i S, KS 2000iG S, KS 4000iE S, KS 4000iEG S, KS 4100iEG, KS 6000iE S.
Інверторні генератори Könner & Söhnen оснащені транспортувальною системою для зручного переміщення. Два колеса та ручка, що підіймається під час переміщення генератора, забезпечують комфортне транспортування та мобільність агрегата.
Генератор укомплектований додатковими аксесуарами: ключ свічковий, шланг з редуктором, викрутка РН2 6,0 мм.
Технічні характеристики Konner&Sohnen KS 4000iEG S
Робочі параметри
Максимальна потужність
4 кВт
Характеристики двигуна і пристрою
Тип запуску
електростарт
ручний стартер
Тип пального
бензин/газ
Виробник двигуна
Konner&Sohnen
Тип двигуна
4-тактний
Охолодження
повітряне охолодження
Потужність, к.с.
7.5 к.с.
Рекомендований тип оливи
SAE 10W-30
Об'єм двигуна
223 см.куб.
Об'єм оливного картера
0.6 л
Конструктивні та функціональні особливості
Тип розеток
2х16А (220В)
Особливості
паралельне підключення
ECO-режим
Кількість циліндрів
1
Тип установки
пересувні (на колесах)
Виконання
у кожусі
шумозахисний
Тип альтернатора
синхронний
Матеріал обмотки альтернатора
мідь
Інформаційний дисплей
з LED дисплеєм
Гарантія
24 місяці
Вага
40 кг
Клас
побутовий
Країна походження
Німеччина
Ширина
440 мм
Довжина
620 мм
Висота
510 мм
Комплектація
- Генератор;
- картонна коробка;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Напруга | 230 В |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 223 куб. см |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-дисплей | Навантаження, рівень палива, напруга, частота, час роботи; індикатор перевантаження, індикатор напруги, показник рівня оливи |
| USB-виходи | 5В/1A, 5В/2.1A |
| Ємність акумулятора | 1.6 |
| Ємність масляного картера | 0.6 |
| Ємність паливного баку | 12 |
| Вага брутто | 46 |
| Вага нетто | 40 |
| Вихід 12В | + |
| Габарити брутто | 630х475х570 |
| Габариті нетто | 620x440x510 |
| Клас захисту | IP23M |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Максимальна потужність | 4.0** |
| Модель двигуна | KS 240i |
| Можливість паралельного підключення | + |
| Номінальна потужність | 3.5** |
| Обмотка альтернатора | Мідь |
| Розетки | 2 х 16A |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA | 66/91 |
| Сила струму макс. | 17.4 |
| Тип двигуна | Газовий/бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням |
| Тип запуску | Ручний/електро |
| Час роботи при навантаженні 50% | 7.8 |
| Частота | 50 |