38 599 ₴
Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.

Працює як на бензині, так і на газу (пропан-бутан), все необхідне для використання газу в якості палива є в комплекті: шланг з редуктором, який приєднується до балона і забезпечує надійність газового з’єднання. Потрібно тільки підключити генератор до балона і запустити двигун.

Можливість використовувати як з переносним газовим балоном, так і зі стаціонарною ємністю для зберігання газу (газгольдером). За умови підключення сертифікованим фахівцем. Тиск в системі подачі не повинен перевищувати 16 Бар.

Шумозахисний корпус забезпечує мінімальний рівень шуму (63 дБ Lpa 7м), комфортне використання і зручне транспортування.

Універсальний вмикач двигуна 3 в 1 для максимально легкого та зручного запуску генератора, поєднує функції бензинового крану, вимикача запалювання, регулювання повітряної заслінки.

Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна.

Фірмовий надійний двигун K&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, та відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічому стандарту EURO V.

Зручне розташування усіх функцій: LED-дисплей (лічильник мотогодин, вольтаж, частота), індикатори контролю стану генераторної установки, що сигналізують про робочий стан, спрацювання автомату захисту при перевантаженні або короткому замиканні, про низький рівень оливи, кнопка Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги, роз’єм для паралельного підключення генераторів, два USB-виходи (5B/1A, 5B/2.1A), розетка 230В та клема заземлення.

У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.

Можливість паралельного підключення двох генераторів для збільшення загальної вихідної потужності та можливості використання більш потужних приладів. За допомогою кабелю, що йде в комплекті, ви маєте змогу з’єднати два інверторних генератори разом та отримати вихідну потужність рівну суммі номінальних потужностей даних моделей.

Генератор укомплектований додатковими аксесуарами: ключ свічковий, лійка для зручного заливання моторної оливи, шнур для паралельного підключення, шланг з редуктором, вилка 16 А Schuko, викрутка РН2 6,0 мм, клеми для заряджання акумулятора.
Газовий балон не входить до комплекту поставки.

Інверторний газобензиновий генератор KS 3100iG S
| Напруга, B | 230 |
| Максимальна потужність, кВт | 3.1** |
| Номінальна потужність, кВт | 2.8** |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Частота, Гц | 50 |
| Максимальний струм, А | 13.5 |
| Розетки | 1 x Schuko 230 V |
| Ємність паливного баку, л | 4 |
| Час роботи при навантаженні 50%, год*** | 2.7 |
| Led дисплей | Лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 63/96 |
| Вихід 12В, А | 12В/8.3A |
| Модель двигуна | KS 160i |
| Тип двигуна | Газовий/бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Потужність двигуна, к.с. | 4.6 |
| Ємність масляного картера, л | 0.45 |
| Об’єм двигуна, см3 | 145 |
| Тип запуску | Ручний |
| Обмотка альтернатора | Мідь |
| Клас захисту | IP23M |
| Габарити нетто, мм | 480x290x430 |
| Габарити брутто, мм | 510x320x475 |
| Вага нетто, кг | 22 |
| Вага брутто, кг | 24.6 |
| SKU | KS 3100iG S |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Напруга | 230 В |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 145 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.6 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 24.6 |
| Номінальна потужність | 2.8** |
| Вага нетто | 22 |
| Габарити брутто | 510x320x475 |
| Габариті нетто | 480x290x430 |
| Модель двигуна | KS 160i |
| Сила струму макс. | 13.5 |
| LED-дисплей | Лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| Тип двигуна | Газовий/бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням |
| Тип запуску | Ручний |
| Час роботи при навантаженні 50% | 2.7 |
| Розетки | 1x16А |
| Можливість паралельного підключення | + |
| Максимальна потужність | 3.1** |
| Ємність масляного картера | 0.45 |
| Клас захисту | IP23M |
| USB-виходи | 5В/1A, 5В/2.1A |
| Вихід 12В | — |
| Ємність паливного баку | 4 |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA | 63/88 |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Обмотка альтернатора | Мідь |
| Частота | 50 |