Газовий електрогенератор ENERGEN 6500E (AYERBE) є одним з останніх рішень, розроблених Ayerbe, брендом, що спеціалізується на генераторах для високоякісного виробництва електроенергії. Ця модель електрогенератора має двигун KIOTSU 13,5 HP AVR. Генератор змінного струму, який він використовує, є AVR. Ця модель ENERGEN 6500E (AYERBE) пропонує нам максимальну потужність 5500 / 7100 W та номінальну потужність 5000 / 6100 W. Витрата даного генератора при роботі на 75% потужності становить 1,8 л/год. Місткість паливного бака становить 25 літрів. Газовий генератор ENERGEN 6500E (AYERBE) має електричний запуск і його вага становить 83 кг.
Технічні характеристики ENERGEN 6500E (AYERBE):
Потужність: групи, переведені на LPG, втрачають 15% своєї потужності з бензином. Витрата: вартість години на 50% нижче бензинових груп.
Технічне обслуговування: бензиновий генератор повинен працювати не менше 5% від загальної кількості годин роботи на газі (кожні 10 годин роботи на газі, 1 година роботи на бензині).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ayerbe |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 7.1 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 6.1 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Електростартер |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 83 кг |
| Висота | 730 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | KIOTSU OHV 196 куб.см 13,5 к.с |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 13.5 к. с. |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживання палива | 1.8 л/год |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |