22 997 ₴
Інверторний генератор (однофазний) - Scheppach IGT2500 від компанії Scheppach. Надійний та професійний апарат, який стане незамінним помічником як при короткочасних так і тривалих перебоях в електропостачанні вашого приміщення, будинку або дачі. Ви зможете ні в чому собі не відмовляти, якщо у вас відключать електроенергію, генератор зможе забезпечити альтернативне джерело енергії, яке зможе забезпечити потрібний комфорт, особливо в зимову пору року.
Електрогенератор Scheppach IGT2500 - має вбудовану систему АVR, яка забезпечує на виході генератора стабільну напругу 230В (50 Гц), незалежно від зміни оборотів двигуна. Корпус електрогенератора захищений міцною рамою, що захищає його від пошкоджень під час перевезення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 510 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 79 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.35 л |
| Об'єм паливного бака | 4.1 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживання палива | 1.27 л/год |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |