Оригінальна щітка Einhel як аксесуар до шліфовано-точильного верстата TC-BG 150 B
Застосування: для видалення іржі, напилення, очищення або видалення залишків старої фарби.
Щітка підходить для оброблення плавних вогнетривких матеріалів, наприклад. напилки, болти або дроти, а також для шершіння деревини.
Діаметр диска 150 мм, отвір 12,7 мм.
Міцний матеріал: щітка обладнана міцними сталевими дротами.
Максимальна швидкість обертання — під час використання диск може досягати максимальної швидкості 6000 обертів за хвилину.
Оригінальна щітка Einhell — практичний аксесуар для шліфувально-точильного верстата TC-BG 150 B. Її можна використовувати для зняття іржі, напилення, очищення або видалення залишків старої фарби, і вона особливо підходить для оброблення міцних чавунних матеріалів, як-от напилки, болти або різі. , а також для шортсеня деревини. Диск має діаметр 150 мм і внутрішній отвір 12,7 мм і обладнаний міцними сталевими дротами. Щітка може працювати до максимальної швидкості обертання 6000 обертів за хвилину.