


47 530,68 ₴
GTM KC2090A-120L - надійний і продуктивний компресор професійного класу з робочим тиском 10 бар і живленням від електромережі з напругою 380 В. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування підходить для використання в майстернях, на будівельних майданчиках і СТО.
Основні переваги компресора GTM KC2090A-120L:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Потужність | 5.5 кВт |
| Вага | 75 кг |
| Розміри | 112х42х85 см |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Об'єм ресивера | 120 |
| Продуктивність | 670 л/хв |
| Кількість ступенів | 1 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Конструкція | Масляний |
| Привід | ремінний |
| Живлення | Від мережі 380 В |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Об'єм ресивера | 120 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Конструкція | Оливний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Потужність | 5.5 кВт |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Привод | ремінний |
| Продуктивність | 670 л/хв |
| Розміри | 112х42х85 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |