



3 414,02 ₴
GTM rong>trong>KMH1206 - компактна алюмінієва драбина у формі двосторонньої стрем'янки, яка чудово підходить як для побутового, так і для професійного використання. У даній моделі драбини 6 сходинок і максимальна висота до верхньої сходинки 118 см.
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Стрем'янка двостороння |
| Ширина | 47.5 см |
| Вага | 4.22 кг |
| Розміри | 48x14x128 см |
| Висота до платформи | 118 см |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Кількість секцій/сходинок | 2*6 |
| Загальна кількість сходинок | 12 |
| Розмір профілю | 50x22 мм |
| Особливості | фіксуючі розтяжки |
| Висота у складеному стані | 1.18 м |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |