



5 154,17 ₴
Драбина GTM KME1032Y/881032 - приставна телескопічна алюмінієва драбина на 11 сходинок для побутового та професійного використання. Ця модель не має будь-яких додаткових опор, тому притуляється до стіни або іншої вертикальної поверхні під кутом 65-75° відносно підлоги.
| Висота | 3.2 м |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Телескопічна |
| Ширина | 47.5 см |
| Вага | 8.3 кг |
| Розміри | 47.5x8.5x81 см |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Кількість секцій/сходинок | 1*11 |
| Загальна кількість сходинок | 11 |
| Особливості | Протиковзкі ніжки |
| Висота у складеному стані | 0.8 м |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
| Комплектація | упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота у складеному стані | 0.8 м |
| Загальна кількість сходинок | 11 |
| Комплектація | паковання |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість секцій/сходинок | 1*11 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Особливості | Протиковзкі ніжки |
| Розміри | 47.5x8.5x81 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Телескопічна |
| Ширина | 47.5 см |