7 482,52 ₴
GTM KMP404A - легка драбина-трансформер підвищеної міцності, яка призначається для постійного промислового і побутового використання. Профіль виготовлений з авіаційного алюмінію, має змінну товщину стінки і додатково посилений ребрами жорсткості. Для додаткової стійкості до пошкоджень корпус пофарбований в чорний колір методом електрофорезу. Міцні шарніри і замки надійно фіксують сходи в будь-який з обраних форм. Завдяки такій конструкції трансформер GTM KMP404A здатний витримати без деформації навантаження в 150 кг.
Для використання в режимі помосту додатково необхідна сталева платформа GTM.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Висота | 4.6 м |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | трансформер |
| Ширина | 40 см |
| Вага | 14 кг |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Кількість секцій/сходинок | 4*4 |
| Загальна кількість сходинок | 16 |
| Висота у складеному стані | 1.17 м |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
| Комплектація | упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота у складеному стані | 1.17 м |
| Загальна кількість сходинок | 16 |
| Комплектація | паковання |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість секцій/сходинок | 4*4 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Ширина | 40 см |