6 323,12 ₴
GTM KMP403A - легка драбина-трансформер підвищеної міцності, яка призначається для постійного промислового і побутового використання. Профіль виготовлений з авіаційного алюмінію, має змінну товщину стінки і додатково посилений ребрами жорсткості. Для додаткової стійкості до пошкоджень корпус пофарбований в чорний колір методом електрофорезу. Міцні шарніри і замки надійно фіксують сходи в будь-який з обраних форм. Завдяки такій конструкції трансформер GTM KMP403A здатний витримати без деформації навантаження в 150 кг.
Для використання в режимі помосту додатково необхідна сталева платформа GTM.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Висота | 3.5 м |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | трансформер |
| Ширина | 40 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Розміри | 110x40x45 см |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Кількість секцій/сходинок | 4*3 |
| Загальна кількість сходинок | 12 |
| Розмір профілю | 60*25 мм |
| Особливості | Збільшені замки |
| Висота у складеному стані | 0.9 м |
| Довжина 1 секції | 90 см |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
| Комплектація | нижній стабілізатор – 2 шт,упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота у складеному стані | 0.9 м |
| Довжина 1 секції | 90 см |
| Загальна кількість сходинок | 12 |
| Комплектація | нижній стабілізатор – 2 шт,упаковка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість секцій/сходинок | 4*3 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Особливості | Збільшені замки |
| Розмір профілю | 60*25 мм |
| Розміри | 110x40x45 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Ширина | 40 см |