

369 590 ₴
Відправка з 16 квітня 2026ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Двигун/типHonda GX690/бензин
Потужність к.с/кВт25/17,6
Діаметр диска мм800 мм
Глибина різання320мм
Вага334 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу | 270 мм |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Країна торгової марки | Китай |
| Макс. діаметр диска | 800 мм |
| Модель двигуна | Honda GX690 |
| Об`єм резервуару | 25 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Охолодження диска | водяне |
| Харчування | Бензин |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Потужність двигуна (к.с) | 25 к.с |
| Стан товару | Новий |