

33 999,16 ₴
27 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 17.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Диаметр электрода | 1.6-5.0 |
| Діаметр встановлюваних котушок з дротом макс | 200 мм |
| Діаметр зварювального дроту макс | 1.2 мм |
| Кабель електродотримача | 1.5 м |
| Кабель затиску маси | 1.5 м |
| Клас ізоляції | H |
| Комплектация | Зварювальний паяльник - 1 шт. Кабель електродотримача - 1 шт. Кабель затиску маси - 1 шт. Зварювальний щиток - 1 шт. Молоток-щітка - 1 шт. Інструкція з експлуатації |
| Максимальна споживча потужність MIG | 6.7 кВт |
| Максимальна споживча потужність MMA | 6.5 кВт |
| Максимальна споживча потужність TIG | 4.3 кВт |
| Максимальний діаметр електрода | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм MIG | 200 А |
| Максимальний зварювальний струм MMA | 200 А |
| Максимальний зварювальний струм TIG | 200 А |
| Напруга холостого ходу MIG | 87 В |
| Напруга холостого ходу MMA | 87 В |
| Напруга холостого ходу TIG | 13 В |
| Номинальное напряжение | 230 |
| Охлаждение | Примусово повітряне |
| Режими зварювання | MMA, MIG MAG, TIG LIFT |
| Робота без втрати потужності | 230 В |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MIG | 60 % |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MMA | 60 % |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі TIG | 60 % |
| Ступінь захисту корпусу | 21S |
| Тип сварочной проволоки | SG2, INOX, ALU, FLUX |
| Функція Антиприлипання (Anti-Stick) | Є |
| Функція Гарячий старт (Hot-Start) | Є |
| Функція Зниження напруги (VDR) | немає |
| Функція Форсаж дуги (Arc-Force) | Є |