
999,03 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 2 000 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Длина гибкого вала | 1.5 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 10 мм |
| Діаметр вібробулави | 35 мм |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 30 мм |
| Максимальная частота | 183 Гц |
| Тип | HEX |