7 931,04 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Общие | |
| Вес | 3.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | Щітковий |
| Довжина ланцюга/шини | 25 см |
| Загальна довжина інструменту | 182 см |
| Количество звеньев | 40 |
| Мощность двигателя | 0.8 к. с. |
| Тип штанги | Телескопическая |
| Тип інструмента | електричний |
| Товщина приводної ланки | 1.3 мм |
| Швидкість ланцюга | 11 |
| Штанга | є |