6 079,84 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Амплитуда колебаний | 2 мм |
| Вес | 1.9 кг |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Вібраційна підошва - 1 шт. Ексцентрикова підошва (125 мм) - 1 шт. Підошва для тонкої обробки - 1 шт. Насадка для профільної обробки - 1 шт. Наконечники для профільної обробки - 3 шт |
| Регулювання оборотів | є |
| Розмір підошви | 125 мм |
| Тип шліфувальної машини | ексцентрикова мережева |
| Частота вращения | 13000 |