

3 685,76 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Амплитуда колебаний | 3 мм |
| Вес | 1.31 кг |
| Потребляемая мощность | 240 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Комплектация | Шліфувальний папір - 1 шт. Пилозбірник - 1 шт |
| Регулювання оборотів | є |
| Розмір підошви | 125 мм |
| Частота вращения | 14000 |