2 889,12 ₴
2 169 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Амплитуда колебаний | 2 мм |
| Вес | 1.18 кг |
| Потребляемая мощность | 230 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Пилозбірник - 1 шт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Розмір підошви | 125 мм |
| Тип шліфувальної машини | ексцентрикова мережева |
| Частота вращения | 13000 |