4 379,96 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Амплитуда колебаний | 1.3 мм |
| Вес | 0.9 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Без аккумулятором и зарядного устройства |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Плавный пуск | немає |
| Регулювання оборотів | є |
| Розмір підошви | 125 мм |
| Тип шліфувальної машини | ексцентрикова акумуляторна |
| Частота вращения | 12000 |