3 754,92 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.2 кг |
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Пряма насадка 13 мм - 1 шт. Шліфувальні стрічки - 3 шт |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | стрічкова мережева |
| Швидкість стрічки | 1600 м/хв |