



3 779,88 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Амплитуда колебаний | 1.6 мм |
| Вес | 1.5 кг |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Комплектация | Шліфпапір - 1 лист. Пилозбірник - 1 шт |
| Плавный пуск | немає |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | вібраційна мережева |
| Частота вращения | 16000 |