



4 296,24 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Амплитуда колебаний | 2 мм |
| Вес | 4.2 кг |
| Потребляемая мощность | 310 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Чемодан - 1 шт. Пилозбірник - 1 шт. Шліфувальний папір - 10 шт |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | вібраційна мережева |
| Частота вращения | 10000 |