4 130,88 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Амплитуда колебаний | 2 мм |
| Вес | 1.58 кг |
| Потребляемая мощность | 200 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Пилозбірник - 1 шт. Шліфувальна платформа: вібраційна (тип «утюг») і ексцентрикова. Спеціальна вставка для «детальної» обробки - 1 шт |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | вібраційна мережева |
| Частота вращения | 13000 |