4 143,88 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Амплитуда колебаний | 1 мм |
| Вес | 1 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Без аккумулятором и зарядного устройства |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | немає |
| Розмір підошви | 110 мм |
| Тип шліфувальної машини | вібраційна акумуляторна |
| Частота вращения | 12000 |