



6 116,24 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.7 кг |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Величина ходу | 23 |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Полотно (за різними матеріалами) - 3 шт. Пластиковий кейс - 1 шт |
| Максимальна глибина різу в пластику | 50 мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 100 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 3 мм |
| Максимальне число ходів | 2700 ход/хв |
| Плавный пуск | немає |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип пилы | шабельна |