4 270,76 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.4 кг |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Величина ходу | 20 |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Пила шабельна мережева - 1 шт. Пильне полотно - 2 шт. Пакування - картон |
| Максимальна глибина різу у дереві | 300 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 100 мм |
| Максимальне число ходів | 2800 ход/хв |
| Плавный пуск | немає |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип пилы | шабельна |