


4 265,04 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.2 кг |
| Величина ходу | 19 |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Стандартне пильне полотно по дереву - 1 шт. Спеціальне полотно «різ без мертвої зони» - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Максимальна глибина різу у дереві | 90 мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 15 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 8 мм |
| Максимальне число ходів | 3000 ход/хв |
| Максимальный угол наклона | 45 град |
| Потребляемая мощность | 620 |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилы | лобзикова |