


3 381,04 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.6 кг |
| Величина ходу | 19 |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Пилка для деревини - 1 шт |
| Максимальна глибина різу у дереві | 70 мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 15 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 5 мм |
| Максимальне число ходів | 3000 ход/хв |
| Максимальный угол наклона | 45 град |
| Потребляемая мощность | 520 |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип пилы | лобзикова |