2 372,76 ₴
1 999 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 2 000 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Пильне полотно - 1 шт. Картонна упаковка. |
| Максимальна глибина різу у дереві | 65 мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 18 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 6 мм |
| Максимальне число ходів | 3000 ход/хв |
| Максимальный угол наклона | 45 град |
| Потребляемая мощность | 400 |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип пилы | лобзикова |