


4 397,12 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.22 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Величина ходу | 19 |
| Выходная мощность | 230 |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Без аккумулятором и зарядного устройства |
| Максимальна глибина різу у дереві | 55 мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 20 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 8 мм |
| Максимальне число ходів | 2500 ход/хв |
| Максимальный угол наклона | 45 град |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилы | лобзикова-акумуляторна |