



6 937,84 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.22 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 1.5 Аг |
| Величина ходу | 19 |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Полотно по деревині - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В Li-Ion 1.5 Aг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Максимальна глибина різу у дереві | 55 мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 20 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 8 мм |
| Максимальне число ходів | 2500 ход/хв |
| Максимальный угол наклона | 45 град |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилы | лобзикова-акумуляторна |