

6 453,20 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.9 кг |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| Диаметр диска | 190 |
| Диаметр отверстия | 16 |
| Комплектация | Пильний диск 190х16 мм, 20 зубів - 1 шт. Паралельний упор - 1 шт |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 50 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 66 мм |
| Максимальный угол наклона | 45 град |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилы | дискова |
| Частота вращения | 5500 |