10 299,12 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.5 кг |
| Потребляемая мощность | 1250 Вт |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| З’ємний патрон | немає |
| Количество режимов работы | 3 |
| Комплектация | Додаткова рукоятка - 1 шт. Обмежувач глибини - 1 шт. Бур SDS-Plus (6-8 мм) - 1 шт. Зубило (25 мм) - 1 шт. Ключовий патрон з перехідником - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 32 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 4.4 Дж |
| Частота вращения | 850 |
| Частота удаpов | 4100 уд/хв |