8 539,96 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.36 кг |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| З'ємний патрон | є |
| Количество режимов работы | 3 |
| Комплектация | Додаткова рукоятка - 1 шт. Обмежувач глибини - 1 шт. Бур SDS-Plus (6-8 мм) - 1 шт. Ключовий патрон з перехідником - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 26 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 3.4 Дж |
| Частота вращения | 1200 |
| Частота удаpов | 5500 уд/хв |