7 165,08 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4.6 кг |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| З'ємний патрон | є |
| Количество режимов работы | 3 |
| Комплектация | Перфоратор мережевий SDS-Plus - 1 шт. Додаткова рукоятка - 1 шт. Бур SDS-Plus - 2 шт. Ключ - 1 шт. Патрон - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 16 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 1.6 Дж |
| Частота вращения | 1600 |
| Частота удаpов | 5180 уд/хв |