


1 084,20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 2 000 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Световой поток | 50 лм |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.27 кг |
| Гарантія | 2 |
| Питание | 12В XR Li-Ion |
| Комплектация | Без акумулятора та зарядного пристрою |
| Кількість режимів освітлення | 1 |
| Напруга максимальна | 12 В |
| Напруга мінімальна | 12 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |