5 467,80 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black&Decker |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.37 кг |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | мережеве |
| Діаметр цанги | 6-8 |
| Комплектация | Фрезер - 1 шт. Паралельний упор - 1 шт. Патрубок для пилососа - 1 шт. Цанги на 6 і 8 мм - по 1 шт. Гайковий ключ - 1 шт |
| Максимальний діаметр фрези | 30 мм |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип | багатофункціональний |
| Частота вращения | 28000 |